Dodáváme termo-transferové pásky (barvicí pásky) do tiskáren všech výrobců. Jelikož se konstrukce jednotlivých tiskáren liší, je nutné do konkrétní tiskárny použít pásku navinutou přesně pro daný model tiskárny. Díle je nutné zvolit správný typ pásky podle potiskovaného materiálu a použití. Základní přehled naleznete v následující tabulce. Můžete nás také kontaktovat na emailu info@jpcs.cz nebo nám zavolejte na 773 111 341, rádi Vám poradíme a připravíme nabídku.

Typ pásky Oblast použití Výhody Nevýhody
Vosková papírové etikety s kratší dobou použitelnosti, např. v logistice nebo potravninářství - nízká cena
- delší skladovatelnost
- nízká odolnost vůči otěru
- nižší rychlost tisku
Vosk /pryskyřice podle poměru jednotlivých složek lze tyto pásky použít na papír, polyethylen, polypropylen, textilní stuhy a další materiály - vysoká rychlost tisku
- vyšší odolnost vůči otěru
- odolnost vůči rozpouštědlům
- vyšší cena
- kratší doba skladovatelnosti
Pryskyřice pro potisk hladkých materiálů, např. polyethylen nebo polypropylen, lze tisknout etikety do venkovního prostředí nebo pro trvalé označování (inventarizace majetku) - vysoká odolnost vůči otěru
- odolnost vůči rozpouštědlům
- odolnost vůči UV záření
- vysoká cena cena
- kratší doba skladovatelnosti

Pásky jsou obvykle vyráběny na zakázku a každý rozměr má minimální odběrové množství - díky tomu jsme schopni nabídnout ty nejlepší ceny. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.


Dodáváme široké spektrum materiálu pro termo-transferové tiskárny, jak v provedení pro přímý tepelný tisk (direct thermal), tak i pro tepelný tisk s přenosem (thermal transfer). V naší nabídce naleznete například:

  • etikety na kotoučích bez potisku
  • etikety na kotoučích s předtištěnými údaji, např. barevné firemní logo
  • etikety z plastových fólií (polyethylen, polypropylen)
  • termo visačky na síťě pro zeleninu a ovoce
  • termo kartony s perforací
Etikety jsou vyráběny na zakázku, kontaktujte nás a rádi Vám připravíme nabídku.